
Niekedy vo Februári som zistil, že mi expiroval občiansky preukaz. To ma samozrejme potešilo. Pretože okrem toho, že sa zasa objavila nejaká nová vec, ktorú bolo nutné vybaviť, bol ten Február zároveň aj mesiacom kedy Corona dosahovala vrchol svojej tretej vlny. Niežeby som aj ja neprispel svojou troškou k tej pozitívnej štatistike ... ale fakt mi to zlepšilo náladu, lebo okrem toho že nerád jednám s ľuďmi a nerád chodím na miesta kde je tých ľudí veľa, som zároveň aj strašne lenivý a vôbec sa mi nikam nechcelo cestovať. Ešteže som sa mohol vyhovoriť na tú chrontu.
